• BECZKI DĘBOWE

    Wyrób beczek dębowych - Bednarstwo

  • BECZKI DĘBOWE

    Wyrób beczek dębowych - Bednarstwo

  • BECZKI DĘBOWE

    Wyrób beczek dębowych - Bednarstwo

Nawigacja : » Home » O firmie

O firmie

"Z lasu, wody, wiatru i ognia wykonujemy dla wina beczki"

 

Witam Państwa

Prowadzony przez mnie warsztat bednarski działa od 1994 roku. Wcześniej rzemiosło to było prowadzone przez moich przodków. Wspólnie z synem, który w 2011 roku również zawodowo zajął się bednarstwem kontynuujemy tradycje bednarskie, które wciąż są żywe w naszej rodzinie. Mimo upływu lat i rozwoju techniki tradycyjna sztuka bednarska pozostała niezmieniona.

Obecnie produkuję wyroby tj. beczki, antałki, wanny, donice. Za główny cel mojego działania obrałem sobie zadowolenie klientów, które jest dla mnie sprawą priorytetową.

Dlatego też produkowane przez mnie profesjonalne wyroby są bezpieczne zarówno dla produktów w nich przechowywanych jak i dla zdrowia konsumentów. Od 14 lat nieprzerwanie posiadamy ciągle odnawiany atest Państwowego Zakładu Higieny. W obecnym ateście zostało zaznaczone, że nasze beczki do sezonowania wina i alkoholi są wykańczane w sposób całkowicie naturalny i bezpieczny.

Posiadamy Świadectwo Jakości Zdrowotnej.

Jakość i estetyka wyrobów została doceniona nadaniem atestu Krajowej Komisji Artystycznej i Etnograficznej Fundacji "CEPELIA" - Polska Sztuka i Rękodzieło w Warszawie

NUMER ATESTU 578/05.

Tyle tytułem wstępu. Zapraszam do zapoznania się z ofertą moich produktów i dołączenia do wielu zadowolonych klientów mojej firmy.

Eugeniusz i Łukasz Okruta

 

Tworzenie projektowanie Strony internetowe dla firm .
Cennik wykonania strony www Cennik strony internetowe dla firm zaprasza Globix.

Odwiedziło nas juz: 1206683 klientów.